اخبار بازیگرانسریال خارجی

معرفی سریال های عاشقانه ترکی که ارزش تماشا کردن دارند

سریال های عاشقانه ترکی اغلب دارای مضامین عاشقانه، رمانتیک و احساسی هستند و به همین دلیل همیشه مخاطبان بسیاری در سراسر دنیا به خصوص ایران دارند و تاکنون سریال های عاشقانه ترکی بسیاری به زبان فارسی دوبله و پخش شدند. سریال های عاشقانه ترکی مورد علاقه شما کدام است؟

بهترین سریال های عاشقانه ترکی در سال های اخیر کدام عنوان است؟

سریال‌های آقای اشتباه، عهد شکن و پرنده سحرخیز از بهترین سریال های عاشقانه ترکی هستند.

سریال های عاشقانه ترکی سال 2021 کدام است؟

سریال بازی بخت را می‌توانیم بهترین سریال های عاشقانه ترکی سال 2021 بدانیم.

محتوای عاشقانه همان چیزی است که اکثر مخاطبان به دنبال آن هستند؛ به همین دلیل سریال های عاشقانه ترکی معمولا مورد توجه طیف گسترده‌ای از مخاطبین قرار می‌گیرند و به موفقیت تجاری دست پیدا می‌کنند. ایرانیان همیشه بیننده پر و پا قرص آثار ترکی هستند و تا کنون سریال های عاشقانه ترکی بسیاری به زبان فارسی دوبله و از شبکه‌های فارسی زبان مختلف پخش شده‌اند. سریال‌هایی نظیر حریم سلطان و عشق ممنوع از جمله سریال های عاشقانه ترکی محبوب در میان ایرانیان هستند که در زمان پخش طرفداران زیادی داشتند. به همین بهانه در ادامه این مطلب سریال های عاشقانه ترکی را به شما معرفی خواهیم کرد.

سریال های عاشقانه ترکی

در این بخش بهترین سریال های عاشقانه ترکی را به شما معرفی کرده و هریک را به صورت اجمالی مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم. به نظر شما قشنگ ترین سریال های عاشقانه ترکی کدام عناوین هستند؟

سریال عشق اجاره ای – Kiralık Aşk ؛  از سریال های عاشقانه ترکی

در صدر این لیست یکی از محبوب ترین و سریال های عاشقانه ترکی را قرار می‌دهیم. سریال ترکیه‌ای عشق اجاره ای در زمان پخش خود طرفداران زیادی داشت و هنوز هم از نظر بسیاری مخاطبان یکی از بهترین سریال های عاشقانه ترکی و احساسی محسوب میشود.

داستان از آن‌جا شروع می‌شود که دختر فقیری به نام دفنه با پیشنهاد پول زیاد وارد بازی سرنوشت سازی می‌شود‌. این دختر که مجبور به پرداخت بدهی‌های برادر خود است باید در ازای دریافت پول، عمر که یک تاجر موفق است را عاشق خود کند. امان از بازی‌های سرنوشت برای انسان! سریال ترکی عاشقانه عشق اجاره‌ای نیاز به معرفی ندارد. شما حتما آن را دیده اید.

سریال عشق اجاره ای – Kiralık Aşk ؛  از سریال های عاشقانه ترکی

سریال گلپری – Gülperi

یکی دیگر از بهترین سریال های عاشقانه ترکی سریال گلپری است. این سریال توسط نورگل یشیلچای که یکی از شناخته شده‌ترین بازیگر‌های ترکیه به حساب می‌آید بازی شده است. سریال گلپری زندگی مادری را به تصویر کشیده که از شوهر خود جدا شده و سعی دارد حضانت فرزندانش را از خانواده شوهرش پس بگیرد. این داستان فراز و نشیب‌های بسیاری دارد و هر قسمت این سریال با داستان جدیدی روبه‌رو می‌شوید به همین علت زمان تماشای این سریال خسته نمی‌شوید.

سریال گلپری در ژانر عاشقانه درام است که سعی دارد حقوق زنان ترکی و سو استفادگری‌هایی که به زنان می‌شود را به تصویر بکشد. به همین علت این سریال میتواند یکی از سریال های عاشقانه ترکی و درام باشد.

ماجرای آشنایی شیلا خداداد و همسرش از زبان خودش

سریال گلپری - Gülperi

سریال فاطما گل – Fatmagül’ün Suçu Ne? ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

لیست سریال های عاشقانه ترکی بدون فاطما گل معنایی ندارد. سریال ترکی عاشقانه و غمگین فاطما گل از زیباترین سریال‌هایی است که می‌توان دید.

این مجموعه داستان زنی روستایی به نام فاطما گل است که بر اثر یک اتفاقی که تقصیر خودش هم نبود به مکانی اشتباه می‌رود و او را مورد تعرض قرار می‌دهند. حال فاطما گل مانده و هزاران تهمت ناروا که پشت سر اوست. در این سریال ترکیه ای عاشقانه مسئله عشق هم داریم. اما تمرکز اصلی آن بر روی زجر زنان در جوامع بسته و سنتی است. نام اصلی این سریال : مگر گناه فاطما گل چه بود؟ است که نام درخور و شایسته ای برای این اثر از سریال های عاشقانه ترکی محسوب می شود.

سریال فاطما گل – Fatmagül’ün Suçu Ne? ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال جسور و خوشگل- Cesur ve Güzel ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

از میان سریال های عاشقانه ترکی،سریال جسور و خوشگل از زیباترین سریال‌هایی است که می‌‌توانید در ژانر حادثه‌ای، عشقی ببینید.

این سریال ترکیه ای عاشقانه درباره پسری به نام جسور است که در پی انتقام از مردی است که زندگی او و خانواده‌اش را نابود کرده! او در این بین دختری به نام سوهان را نجات می‌دهد و پس از این‌که جذب او شد می‌فهمد این دختر، دختر همان باعث و بانی بدبختی خانواده‌اش است. پس تصمیم می‌گیرد به دختر نزدیک شود و انتقام خود را بگیرد اما عشق در خانه جسور را هم نیز می‌زند. کشمکش های عاشقانه جسور و سوهان این سریال را به یکی از سریال های عاشقانه ترکی تبدیل کرده است.

سریال جسور و خوشگل- Cesur ve Güzel ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال قیام ارطغرل – Dirilis: Ertugrul

این سریال ترکی عاشقانه و درام پرهزینه ترین سریال تاریخ ترکیه است و پروژه آن 5 سال طول کشید.

این اثر از سریال های عاشقانه ترکی و تاریخی حقیقتا در خور تماشا است و به زندگی ارطغرل، پدر عثمان یکم می‌پردازد که موسس تمدنی نو بود. همان‌طور که می‌دانید سریال‌های تاریخی عموما حول محور ماجرای حرم‌سرای شاهان می‌گردند. داستان‌های درام و عاطفی سریال قیام ارطغرل این اثر را به عاشقانه ترین سریالهای ترکیه در ژانر تاریخی تبدیل کرده است.

سریال قیام ارطغرل – Dirilis: Ertugrul

سریال ایزل – Ezel ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

این سریال، یکی از سریال های عاشقانه ترکی با آمیزه‌های جنایی و هیجان انگیز است که حتما باید ببینید. سریال ایزل، یک اثر اقتباسی از رمان کنت مونت کریستو (The Count of Monte Cristo) اثر الکساندر دوما است.

داستان این سریال ترکی عاشقانه از این قرار است که مردی به نام عمر با خیانت دوستان و عشق خود با ناحقی به زندان می‌افتد. در زندان حادثه‌ای برای عمر می‌افتد که صورتش می‌سوزد و او با کمک شخصی به نام رامیز به وسیله جراحی صورتش را تغییر می‌دهد. حالا عمر که دیگر ایزل نام دارد، برای انتقام بازگشته. تماشای این سریال ترکیه ای عاشقانه و مهیج را به شما توصیه می‌کنیم.

بازیگران و پشکسوتان مرد موفق متولد دهه 30

سریال ایزل – Ezel ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

تاسیس عثمانی – Kuruluş: Osman

یکی دیگر از سریال های عاشقانه ترکی که در این فهرست به شما معرفی می‌کنیم، سریال تأسیس عثمانی است. این سریال ترکیه ای عاشقانه به روایت زندگی پسر حلیمه خاتون و ارطغرول، عثمان یکم می‌پردازد. عثمان یکم موسس سلسله عثمانی است که افتخارات فراوانی برای کشور خود کسب کرده است. بار احساسی این اثر تاریخی آن را تبدیل به سریال ترکی عاشقانه می‌کند. این اثر دنباله سریال قیام ارطغرل است.

تاسیس عثمانی – Kuruluş: Osman

سریال ماه کامل – Dolunay ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال ترکی عاشقانه و کمدی ماه کامل، از زیباترین سریال های عاشقانه ترکی است که می‌توانید در اوقات فراغت خود برای دور شدن از دغدغه ها تماشا کنید.

نازلی دختری که رویای آشپز حرفه‌ای شدن را در سر می‌پروراند، به عنوان آشپز در خانه فرید اصلان استخدام می‌شود. این اثر از سریال های عاشقانه ترکی را به شما پیشنهاد می‌کنیم‌.

سریال ماه کامل – Dolunay ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال عشق منطق انتقام –  ؛ Aşk Mantık İntikam از سریال های ترکی جدید عاشقانه

عشق منطق انتقام در فهرست سریال های عاشقانه ترکی جدید قرار می‌گیرد. این سریال ترکی عاشقانه جدید ۲۰۲۱ بر اساس یک سریال کره‌ای به نام Cunning Single Lady ساخته شده است. داستان درباره زنی به نام ازرا است که در روزی معمولی از خواب بیدار می‌شود و به ناگاه با اخبار گسترده‌ای از همسر سابقش، اوزان روبرو می‌گردد. اوزان حسابی معروف شده و تصویرش همه جا است. او حالا مردی موفق، ثروتمند و خوشتیپ است و حسابی تغییر کرده است. تماشای این عنوان از بهترین سریال های عاشقانه ترکی را از دست ندهید.

سریال عشق منطق انتقام –  ؛ Aşk Mantık İntikam از سریال های ترکی جدید عاشقانه

سریال ترکی رمانتیک بازی بخت – Baht Oyunu

یکی دیگر از بهترین سریال های عاشقانه ترکی سریال بازی بخت است. داستان این سریال درباره دختری به نام آدا است که در میان زنانی بزرگ شده که معتقدند آنها فقط زمانی خوشبخت خواهند بود که با اولین مردی که عاشقش می‌شوند ازدواج کنند. اما آدا موفق به این کار نشده است. عشق اول او که روزگار نام دارد ترکش کرده است. آدا سعی دارد برای رسیدن به خوشبختی روزگار را به دست آورد، اما مسیر عاشقانه و چالش‌برانگیزی پیش رو دارد و در نهایت باید میان عشق و سرنوشت یکی را انتخاب کند. این سریال ترکیه ای عاشقانه که در فهرست بهترین سریال های عاشقانه ترکی قرار دارد را حتما به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سریال ترکی رمانتیک بازی بخت – Baht Oyunu

سریال داستان جزیره – Ada Masalı

یکی دیگر از سریال های عاشقانه ترکی در سال 2021 سریال کمدی عاشقانه داستان جزیره است. داستان این سریال ترکی عاشقانه درباره یک تاجر زن به نام هزران و مردی جوان و خوشتیپ به نام پویراز است. مسیر این دو به جزیره‌ای به نام Swallow می‌افتد و عشق رفته رفته در میان این دو شخصیت کاملا متفاوت شکل می‌گیرد. داستان جزیره، سریال ترکیه ای عاشقانه محسوب می‌شود که جزء بهترین سریال های عاشقانه ترکی با قسمت های کم است.

همه چیز درمورد احسان کرمی بازیگر چپ دست سینما

سریال داستان جزیره – Ada Masalı

سریال بی صداقت – Sadakatsiz ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

عنوان بعدی از فهرست سریال های عاشقانه ترکی بر اساس سریالی انگلیسی به نام Doctor Foster ساخته شده است. داستان این سریال رمانتیک ترکیه ای درباره پزشکی موفق به نام اسیا است که به همراه همسرش ولکان و پسرش علی زندگی آرام و شادی دارند. تا اینکه اسیا متوجه می‌شود همسرش دو سال است با زنی جوان به نام درین در ارتباط است. او حالا باید میان عشق و ازدواجش و انتقام یکی را انتخاب کند. تماشای این عنوان از لیست سریال ترکیه ای عاشقانه را از دست ندهید.

سریال بی صداقت – Sadakatsiz ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال تو درم را بزن – Sen Çal Kapımı

عشق مشروط جدیدترین سریال ترکی عاشقانه محسوب می‌شود که در شبکه ام بی سی پرشیا پخش شده است. داستان این سریال ترکی رمانتیک درباره دختری به نام ادا است که سعی دارد برای ادامه تحصیل بورسیه بگیرد. او با پسری به نام سرکان بولات آشنا می‌شود که بورسیه بین‌المللی خود را رها کرده است. سرکان از ادا می‌خواهد که دو ماه نقش نامزد او را بازی کند و در عوض بورسیه‌اش را به ادا خواهد داد. این سریال ترکی عاشقانه با بازی هانده ارچل از بهترین سریال ترکی عاشقانه دانشگاهی است که می‌توانید تماشا کنید.

سریال تو درم را بزن – Sen Çal Kapımı

سریال ترکیه ای عاشقانه دختر سفیر – Sefirin Kızı

دختر سفیر نیز از سریال های عاشقانه ترکی محسوب می‌شود که در سال 2021 پخش آن به پایان رسید. داستان آن درباره عشق آتشین میان ناره، دختر سفیر ترکیه و سانجار، پسر یک کشاورز معمولی است که از کودکی عاشق یکدیگر بوده‌اند، اما پدر ناره راضی به ازدواج آنها نمی‌شود. آنها تصمیم می‌گیرند فرار کنند و مخفیانه ازدواج کنند. تماشای این عنوان از سریال های عاشقانه ترکی را از دست ندهید. این سریال جزء لیست پربیننده ترین سریال ترکی عاشقانه و درام نیز بوده است.

سریال ترکیه ای عاشقانه دختر سفیر – Sefirin Kızı

سریال ترکی رمانتیک عشق 101 – Aşk 101 ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

بهترین سریال ترکی عاشقانه دبیرستانی را می‌توانیم سریال عشق 101 بدانیم. این سریال ترکی رمانتیک نتفلیکس درباره دانش آموزان یک مدرسه است که سعی دارند برای معلمشان عشقی پیدا کنند تا از مدرسه‌شان نرود.

سریال ترکی رمانتیک عشق 101 – Aşk 101 ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال عشق حرف حالیش نمی شه – Aşk Laftan Anlamaz

اگر به دنبال سریال ترکی رمانتیک با بازی هانده ارچل (Hande Erçel) می‌گردید، سریال عشق حرف حالیش نمی‌شه انتخاب خوبی است. داستان این سریال ترکی عاشقانه با بازی بوراک دنیز (Burak Deniz) درباره دختری به نام حیات با بازی هانده ارچل از طبقه متوسط و رابطه عاشقانه او با رئیسش با بازی بوراک دنیز است. این سریال از بهترین سریال های عاشقانه ترکی محسوب می شود و حتما قسمت هایی از آن را در شبکه های اجتماعی مشاهده کرده اید. این سریال اگرچه از سریال های عاشقانه ترکی جدید نیست اما بازی هانده ارچل و بوراک دنیز همیشه تماشایی است.

زندگی خصوصی روناک یونسی و محسن میری

سریال عشق حرف حالیش نمی شه – Aşk Laftan Anlamaz

سریال عروس استانبولی – İstanbullu Gelin

یکی دیگر از سریال های عاشقانه ترکی سریال عروس استانبولی محسوب می‌شود که بر اساس کتابی به نام Hayata Dön ساخته شده است. داستان این سریال ترکی رمانتیک درباره خواننده‌ای جوان و زیباست که با بزرگترین پسر خانواده بورسا ازدواج می‌کند. سریال ترکی عاشقانه و غمگین عروس استانبول حقیقتا تماشاییست.

سریال عروس استانبولی – İstanbullu Gelin

سریال سیب ممنوعه – Yasak Elma ؛ از سریالهای ترکی عاشقانه

یکی دیگر از سریال های عاشقانه ترکی سریال سیب ممنوعه است که از سال 2018 پخش آن شروع شده است. داستان آن درباره دو خواهر است که وضعیت مالی خوبی ندارند و هر کدام آرزوها و رویاهای متفاوتی را در سر می‌پرورانند. این عنوان از سریال های ترکیه ای احساسی برای شبکه FOX TV ساخته شده است. این سریال از سریالهای ترکیه ای عاشقانه کمدی نیز محسوب می‌شود. حرکات ییلدیز و اداهای او این سریال را تبدیل به یک سریال ترکی عاشقانه خنده دار تبدیل کرده است.

سریال سیب ممنوعه – Yasak Elma ؛ از سریالهای ترکی عاشقانه

سریال ترکی رمانتیک ضربان قلب – Kalp Atışı ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

ضربان قلب از سریال های عاشقانه ترکی پزشکی محسوب می‌شود. داستان این سریال ترکی عاشقانه ترکی درباره دختری پرخاشگر به نام ایلول است که بعد از مرگ مادرش، با پدر بی احساسش زندگی می‌کند. او سپس نزد مادربزرگش می‌رود و تازه طعم محبت واقعی را می‌چشد. ایلول بعد از ملاقات با معلم مدرسه‌اش کاملا تغییر می‌کند. معلم او در واقع پزشکی موفق در استانبول است. این سریال جزء بهترین سریال های عاشقانه ترکی محسوب می‌شود.

سریال ترکی رمانتیک ضربان قلب – Kalp Atışı ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال وطنم تویی – Vatanım Sensin

یکی از سریال های عاشقانه ترکی تاریخی سریال جذاب وطنم تویی است که داستان آن در آخرین سال‌های امپراتوری عثمانی و جنگ استقلال ترکیه می‌گذرد. داستان این سریال ترکی رمانتیک و تاریخی درباره ژنرالی به نام جودت است که عاشق وطن، خانواده و همسرش است. یکی از دوستانش به خاطر پول قصد جانش را می‌کند و خیال می‌کند که جودت را کشته است. همسر جودت نیز فکر می‌کند که همسرش شهید شده است و این دو دلداده از یکدیگر جدا می‌افتند. تماشای این سریال ترکی عاشقانه جنگی را از دست ندهید.

سریال وطنم تویی – Vatanım Sensin

سریال ترکی عاشقانه سعید و شورا – Kurt Seyit ve Şura

سعید و شورا نیز از سریال های ترکیه ای احساسی محسوب می‌شود که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است. داستان این سریال ترکی رمانتیک و تاریخی درباره یک سرگرد ارتش خوشتیپ است که عاشق دختری روس می‌شود. این مجموعه از عاشقانه ترین سریال های ترکیه در سال 2019 از نتفلیکس نیز پخش شد.

سریال ترکی عاشقانه سعید و شورا – Kurt Seyit ve Şura

سریال عشق ممنوع – Aşk-ı Memnu ؛ بهترین سریال ترکی عاشقانه

سریال عشق ممنوع یکی از پرطرفدارترین سریال های عاشقانه ترکی و از عاشقانه ترین سریال های ترکیه است که در زمان پخش مخاطبان بسیاری در ترکیه و ایران داشت. قسمت اول این سریال در سال 2008 از شبکه Kanal D ترکیه به نمایش درآمد و پخش آن با 79 قسمت جذاب در سال 2010 به پایان رسید. عشق ممنوع اقتباسی از یک رمان عاشقانه ترکی با همین نام بوده که در سال 1899 نوشته شده است و به همین دلیل سریال آن نیز با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد. این عنوان در ایران نیز طرفداران بسیاری داشت و برای اولین بار از شبکه جم کلاسیک، دوبله و پخش شد و پس از آن نیز در شبکه‌های مختلف دیگر به نمایش درآمد. کمتر کسی در ایران وجود دارد که سریال عشق ممنوع از سریال های عاشقانه ترکی را تماشا نکرده باشد.

راز تغییر رنگ چشمان حسام نواب صفوی

داستان سریال عشق ممنوع، از بهترین سریال های عاشقانه ترکی، درباره مردی ثروتمند و سرشناس به نام «عدنان زیاگیل» بوده که همسر خود را بر اثر بیماری از دست داده است و دو فرزند دارد. عدنان پس از فوت همسرش با دختری جوان به نام «سمر» ازدواج می‌کند و زندگی مشترک آنها به خوبی پیش می‌رود تا اینکه سمر و برادزاده عدنان به نام «مهند» به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند و…

سریال عشق ممنوع – Aşk-ı Memnu ؛ بهترین سریال ترکی عاشقانه

سریال داستان جزیره – Ada Masalı

این مورد از بهترین سریال‌های عاشقانه ترکی از شبکه Star tv پخش شده است و توانسته است بازخورد به نسبت خوبی را از جامعه داشته باشد. داستان این سریال در جزیره‌ای به نام ازمیر ضبط شده و به صورت خانوادگی و عاشقانه می‌باشد.

داستان این سریال، در مورد دختر جوانی است که می‌تواند با حل کردن یک مشکل در شرکت خود، امکان ارتقای شغلی و سفر به توکیو برای آن شغل جدید را داشته باشد. این مشکل مربوط به مردی است که شرکت قصد دارد زمین او را بخرد اما او حاضر به فروش آن نیست. در این حالت، این دختر به نام هازیران وارد عمل می‌شود و سعی می‌کند با این مرد به نام پویراز ارتباط بگیرد. اما هازیران بعد از مدتی متوجه می‌شود این مرد بی‌گناه بوده و حق او توسط شرکت ضایع می‌گردد. حال او باید مسیر درست را طی کند که در این سریال به این موضوع پرداخته شده است.

سریال داستان جزیره - Ada Masalı

سریال ترکی رمانتیک لیلا و مکنان – Leyla and Mecnun ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال لیلا و مکنان یکی از بهترین سریالهای عاشقانه ترکیه ای محسوب می‌شود که یک کمدی عاشقانه و سورئال را به تصویر می‌کشد. این سریال عاشقانه ترکی برای اولین بار در سال 2011 از شبکه TRT ترکیه به نمایش درآمد و پخش آن در 104 قسمت سرگرم‌کننده تا سال 2014 ادامه یافت. این عنوان بازخوردهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و به یکی از سریال‌های محبوب و پربیننده تبدیل شد. سریال لیلا و مکنان در طول سال‌های پخش جوایز مختلفی در جشنواره‌های متعدد ترکیه از جمله جایزه بهترین سریال، پربیننده‌ترین سریال و جایزه بهترین بازیگر کمدی زن و مرد را دریافت کرد. این سریال در بین سریال های عاشقانه ترکی بسیار محبوب و مشهور است.

داستان سریال لیلا و مکنان، از سریال های عاشقانه ترکی، درباره دو عاشق به نام‌های لیلا و مکنان است که در یک بیمارستان به دنیا آمدند و به دلیل کمبود تختخواب کودک، در یک تخت قرار داده شدند. این دو از همان زمان به عنوان عشاق افسانه‌ای شناخته شدند و در زمان حال آنها دیگر بزرگ و بالغ شده‌اند. مکنان در خانواده متوسطی بزرگ شده است و از همان نگاه اول عاشق لیلا شد. لیلا نیز در خانواده‌ای ثروتمند بزرگ شده است و او هم به مکنان علاقه دارد. اما این زوج برای ازدواج با موانع بسیاری مواجه می‌شوند و به مشکلات زیادی برمی‌خورند.

معرفی و دانلود فیلم راستین (rustin) با بازی کولمن دومینگو

سریال ترکی رمانتیک لیلا و مکنان – Leyla and Mecnun ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال ترکی رمانتیک چکاوک – Çalıkuşu

سریال چکاوک نیز یک سریال عاشقانه ترکی جذاب است که در زمان پخش طرفداران بسیاری داشت و می‌تواند عنوان پر بیننده ترین سریال ترکی عاشقانه را بگیرد. این سریال برای اولین بار در سال 2013 از شبکه Kanal D ترکیه به نمایش درآمد و با پخش 30 قسمت در یک فصل به پایان رسید. سریال چکاوک از برترین سریالهای عاشقانه ترکیه ای علاوه بر ترکیه در کشورهای دیگر نیز به نمایش درآمد و با استقبال خوبی از سوی بینندگان مواجه شد. این عنوان اقتباسی از یک رمان با همین نام است و به همین دلیل توانست محبوبیت زیادی در میان مخاطبان سریال های عاشقانه ترکی بدست آورد. این سریال نیز به زبان فارسی دوبله و از شبکه جم پخش شد.

داستان سریال چکاوک، از سریال های عاشقانه ترکی، درباره دختری به نام «فریده» است که پدر و مادر خود را در کودکی از دست داده و به تنهایی بزرگ می‌شود. فریده پس از فوت والدینش به مدرسه شبانه روزی فرانسوی‌ها در استانبول رفته و در آنجا مشغول تحصیل می‌شود. او برای گذراندن تعطیلات به خانه خاله‌اش می‌رود و پس از مدتی عاشق پسرخاله خود «کامران» می‌شود. اما این علاقه باعث شروع ماجراها و چالش‌های بسیاری برای فریده و کامران می‌شود.

سریال ترکی رمانتیک چکاوک – Çalıkuşu

عشق سیاه – Kara Sevda ؛ برترین سریال ترکی عاشقانه غمگین

سریال عشق سیاه یا عشق بی پایان نیز یکی دیگر از عناوین فهرست سریال های عاشقانه ترکی معروف است که در زمان پخش توانست توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. این سریال عاشقانه غمگین ترکی برای اولین بار در سال 2015 از شبکه Star TV ترکیه به نمایش درآمد و پس از دو سال به پایان رسید. جالب است بدانید که سریال عشق سیاه، ساخته کارگردان سریال پرطرفدار عشق ممنوع است که با این اثر باری دیگر توانست یک عاشقانه جذاب را روایت کند.

سریال عشق سیاه، بهترین سریال عاشقانه غمگین ترکی، روایتگر داستان زندگی پسری به نام «کمال سویدره» است که مهندس معدن بوده و در یک خانواده متوسط بزرگ شده است. در بخش دیگر داستان نیز دختری به نام «نیهان» زندگی می‌کند که از قشر ثروتمند و مرفه جامعه است. روزی این دو به صورت اتفاقی یکدیگر را در اتوبوس ملاقات می‌کنند و پس از آن نیز روزی کمال، نیهان را از غرق شدن در آب نجات می‌دهد و بعد از آن علاقه زیادی میان آنها شکل می‌گیرد…

بیوگرافی هدیه تهرانی و ماجرای ورودش به سینما تا اوج درخشش او

عشق سیاه – Kara Sevda ؛ برترین سریال ترکی عاشقانه غمگین

سریال حلقه – Halka

سریال حلقه نمونه‌ای دیگر از سریال تلویزیونی ترکی عاشقانه است که نمونه جدید یک سریال تلویزیونی را به تصویر می‌کشد. سریال حلقه برای کسانی که کشمکش سریال‌های ترکی را همراه با داستانی اکشن بیشتر می‌پسندند یک نمونه بسیار عالی و بی‌نظیر است. در این سریال هانده ارچل در کنار سرکان چای اوغلو زوج اصلی بازیگری را بر عهده گرفته‌اند و خیلی زیبا از عهده نقش‌های سنگین خود برآمده‌اند. این سریال به وسیله کارگردان شناخته‌شده‌ی ترکی یعنی ولکان کوچاترک ساخته شده است.

این سریال داستان انتقام دو جوان به اسم‌های کاعان و جهانگیر را به تصویر کشیده است. جهانگیر پسر ایلهان تپلی که کارهای قانونی و غیرقانونی پدرش رو ادامه می‌دهد تصادفی با کاعان آشنا می‌شود و با هم دوست‌های صمیمی می‌شوند. کاعان و جهانگیر جعبه‌های قرمزی دریافت می‌کنند که داخل‌اش یک دی وی دی است و در پی اون وارد یه عملیات انتقام بزرگ می‌شوند. اسم حلقه از یک باند تبهکاری باقدمت زیاد به اسم سه حلقه گرفته شده که جهانگیر و کاعان سعی در نابودی این گروه دارند.

سریال حلقه - Halka

عشق سیاه و سفید – Siyah Beyaz Aşk

سریال عشق سیاه و سفید نیز یکی دیگر از برترین سریال های عاشقانه ترکی محسوب می‌شود که با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد. این سریال برای اولین بار در سال 2017 از شبکه Kanal D ترکیه به نمایش درآمد و پخش آن تا سال 2018 ادامه یافت. عشق سیاه و سفید با پخش چندین قسمت ابتدایی توانست توجه بینندگان زیادی را به خود جلب کند و به یکی از سریال‌های برتر ترکی در سال 2017 تبدیل شود.

داستان سریال عشق سیاه و سفید، از بهترین سریال های عاشقانه ترکی، روایتگر ماجرای آشنایی و رابطه عاطفی دو انسان کاملا متفاوت است که در مسیر یکدیگر قرار می‌گیرند. «فرهاد» مردی خلافکار است که برای درمان و مداوای دوستش به دنبال پزشک می‌گردد. «آسلی» نیز یک دختر معصوم است که زندگی خود را وقف مداوای بیماران کرده است. این دو به صورت تصادفی با یکدیگر ملاقات می‌کنند و آسلی برای مداوای دوست فرهاد با او همراه می‌شود، اما درگیر اتفاقات دیگری می‌شوند که زندگی هر دو آنها را دستخوش تغییر قرار می‌دهد. این سریال از برترین سریال های عاشقانه ترکی اکشن است.

عشق سیاه و سفید – Siyah Beyaz Aşk

پرنده سحرخیز – Erkenci Kus ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال پرنده سحرخیز یا عطر عشق یکی دیگر از بهترین سریال های عاشقانه ترکی و شاید پرطرفدارترین سریال ترکی عاشقانه محسوب می‌شود که تلفیقی از طنز و ژانر عاشقانه، کمدی و فانتزی است. قسمت اول این سریال در سال 2018 از شبکه Star TV ترکیه به نمایش درآمد و پخش آن با 51 قسمت تا سال 2019 ادامه یافت. این سریال ترکی عاشقانه خنده دار نیز در زمان پخش توانست توجه طیف وسیعی از مخاطبان را به خود جلب کند و به یکی از سریال‌های محبوب و پرطرفدار سال 2019 تبدیل شود. تماشای این سریال ترکی عاشقانه با بازی جان یامان (Can Yaman) به طرفداران ژانر عاشقانه و کمدی توصیه می‌شود.

سیر تا پیاز زندگی شخصی حسن اسدی و تصاویر دیدنی او

داستان سریال پرنده سحرخیز، از سریال های عاشقانه ترکی، درباره دختر جوان و خیال‌پردازی به نام «صنم» است که در مغازه پدر خود مشغول به کار بوده و در دنیای خودش زندگی می‌کند. صنم هر روز صبح زود از خواب بیدار می‌شود و مغازه پدرش را باز می‌کند و از زندگی‌اش رضایت کامل دارد. او هر روز پس از کمی کار کردن، به کتاب‌هایی که خوانده فکر می‌کند و فکرهایش را بر روی کاغذ می‌نویسد و باور دارد که روزی رویاهایش محقق می‌شوند. همه چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه روزی پدر و مادرش به او می‌گویند اگر نتواند مانند دخترهای دیگر یک کار اداری خوب پیدا کند، باید با فردی به نام «مظفر» ازدواج کند. این سریال ترکی عاشقانه ازدواج اجباری، به مسئله دنیای زنانه و مشکلات آن نیز می‌پردازد.

پرنده سحرخیز – Erkenci Kus ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال عشق تجملاتی – Afili Aşk

در فهرست عاشقانه ترین سریال های ترکیه به سریال عشق تجملاتی رسیدیم. اگر به دنبال یک سریال ترکی عاشقانه ازدواج اجباری هستید، عشق تجملاتی به این موضوع می‌پردازد. داستان این سریال درباره عایشه و کرم است. بابت افترایی که عایشه به کرم می‌زند، این دو مجبور می‌شوند با هم ازدواج کنند. اما وقتی دو نفر با سبک زندگی و اخلاق متفاوت، به اجبار با هم ازدواج کنند، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ عشق تجملاتی سریالی پر از لحظه‌های کمدی و عاشقانه است و بدون شک می‌تواند به عنوان یکی از بهترین سریال های عاشقانه ترکی انتخاب شود.

سریال عشق تجملاتی – Afili Aşk

سریال ترکی رمانتیک سقف های شیشه ای – Cam Tavanlar

سریال سقف های شیشه ای نیز در میان سریال های عاشقانه ترکی قرار می‌گیرد. این سریال داستانی از رقابت، انتقام، عشق و اشتیاق است و به موضوع نابرابری موقعیت اجتماعی زنان می‌پردازد. سریال ترکیه ای عاشقانه انتقامی سقف های شیشه ای با صحنه‌های رمانتیک شما را جذب خود خواهد کرد. این سریال جزء بهترین سریال های عاشقانه ترکی است که باید آن را تماشا کنید.

سریال ترکی رمانتیک سقف های شیشه ای – Cam Tavanlar

سریال ترکی رمانتیک فی – Fi ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال فی نیز یکی دیگر از سریال های عاشقانه ترکی جذاب است که با پخش چند قسمت اول توانست توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند. این سریال برای اولین بار در سال 2017 از شبکه Puhutv ترکیه به نمایش درآمد و پخش آن تا سال 2018 ادامه یافت. سریال فی تنها پس از گذشت 50 ساعت از انتشار 3 قسمت اول توانست 3.5 میلیون بازدید داشته باشد و به یکی از سریال‌های پربیننده سال 2017 تبدیل شود.

این سریال ترکی عاشقانه احساسی تلفیقی از ژانر عاشقانه، تریلر روانشناختی و درام است که با فضایی رمزآلود، موضوعی عاشقانه را روایت می‌کند. این سریال درباره کسانی است که به دنبال شور و شوق عاشقی هستند و در برابر سختی‌های زندگی مقاومت و ایستادگی دارند. این سریال از بهترین سریال های عاشقانه ترکی است که تماشای آن توصیه می‌شود.

آپاراتچی از تبریز به چهل و دومین جشنواره فیلم فجر راه یافت

سریال ترکی رمانتیک فی – Fi ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال ترکی عاشقانه اکشن کلاغ سیاه – Kuzgun

سریال کلاغ سیاه نیز یکی از بهترین سریال های عاشقانه ترکی 2019 است که در زمان پخش توانست بسیار خوش بدرخشد و توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. این سریال برای اولین بار در سال 2019 از شبکه Star Tv ترکیه به نمایش درآمد و با پخش 21 قسمت جذاب به پایان رسید. این عنوان تلفیقی از ژانر عاشقانه، اکشن و هیجانی است که بازخوردهای مثبتی از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد که این برای اثری از سریالهای ترکی عاشقانه واقعا کار بزرگی است.

داستان سریال کلاغ سیاه، از سریال های عاشقانه ترکی، درباره دو دوست به نام‌های «کوزگون» و «دیلا» است که پدرهایشان پلیس هستند و با یکدیگر همکارند. روزی پدر دیلا به پدر کوزگون خیانت می‌کند و باعث کشته شدن او می‌شود. پس از این ماجرا، کوزگون و دیلا نیز از یکدیگر دور می‌افتند، اما بعد از سال‌ها کوزگون برای گرفتن انتقام پدر خود با یک هویت ناشناس بازمی‌گردد. دیلا هم یک وکیل موفق است که قصد دارد در این مسیر به او کمک کند. این سریال از برترین سریال ترکی عاشقانه اکشن است که می‌توانید تماشا کنید و لذت ببرید.

سریال ترکی عاشقانه اکشن کلاغ سیاه – Kuzgun

عهدشکن – Hercai ؛ از بهترین سریال های عاشقانه ترکی

سریال عهدشکن یا بی وفا نیز یکی دیگر از برترین سریال های عاشقانه ترکی ۲۰۱۹ است که در زمان پخش، بازخوردهای مثبتی از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد و در فهرست بهترین سریال ترکی عاشقانه و درام قرار می‌گیرد. این سریال ترکی عاشقانه خانوادگی برای اولین بار در سال 2019 از شبکه ATV ترکیه به نمایش درآمد و با پخش 38 قسمت به پایان رسید. تاکنون نیز بیش از 100 کشور مختلف در دنیا حق نمایش این سریال عاشقانه جذاب را خریداری کرده‌اند. عهدشکن به عنوان برترین سریال 2019 نیز معرفی شد و مخاطبان نیز استقبال خوبی از آن داشتند.

داستان سریال عهدشکن، از سریال های عاشقانه ترکی، درباره عشقی غیرممکن و نافرجام بوده که زاده انتقام و کینه‌توزی است. شخصی به نام «میران» به عنوان تاجری وارد شهر می‌شود و با خانواده شاداوغلوها ارتباط برقرار می‌کند و در نهایت از نوه این خانواده خواستگاری می‌کند، اما در جریان این خواستگاری حقایق دیگری برملا می‌شود و اتفاقات جالبی رقم می‌خورد.این اثر از سریال های عاشقانه ترکی بسیار تماشایی است.

عهدشکن – Hercai ؛ از بهترین سریال های عاشقانه ترکی

آقای اشتباه – Bay Yanlis ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال آقای اشتباه نیز یکی از سریالهای ترکی عاشقانه جدید ۲۰۲۰ است که تاکنون 7 قسمت از آن منتشر شده و مخاطبان نیز استقبال خوبی از آن داشتند. این سریال از شبکه Fox Tv ترکیه پخش می‌شود که تلفیقی از ژانر عاشقانه و کمدی است. اگر به دنبال سریال ترکی عاشقانه با قسمت های کم هستید، آقای اشتباه انتخاب خوبی است.

ماجرای جالب ورود افسانه ناصری به عرصه بازیگری

داستان سریال آقای اشتباه از سریال های تلویزیونی ترکی عاشقانه جدید 2020، درباره دو همسایه به نام‌های «اوزگور» و «ازگی» است که ازگور مردی ثروتمند است و ازگی نیز دختر زیبایی است که تاکنون عشق را تجربه نکرده است. ازگی دوست دارد با مردی واقعی ازدواج کند که با اوزگور آشنا می‌شود. این اثر جز سریالهای ترکی عاشقانه بسیار جذاب است.

آقای اشتباه – Bay Yanlis ؛ از سریال های عاشقانه ترکی

سریال عشق های نیمه تمام – Yarım Kalan Aşklar

سریال عشق های نیمه تمام یکی از سریال های عاشقانه ترکی است که با ژانر فانتزی و معمایی ترکیب شده. این سریال داستان دو عاشق به نام الیف و اوزان را روایت می‌کند. هر دوی آن‌ها روزنامه‌نگار هستند و قرار است به زوی ازدواج کنند. اما قبل از عروسی، اوزان کشته می‌شود. اتفاقات عجیب از جایی شروع می‌شوند که اوزان دوباره و در یک بدن دیگر متولد می‌شود. او حالا باید دو کار مهم انجام دهد. اولی پیدا کردن قاتلش است و دومی، تعریف کردن ماجرا برای الیف. این سریال با داستان جالب و عجیبش توانسته در دل بینندگان جا خوش کند. پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال تماشای یک سریال عاشقانه ترکی متفاوت هستید، تماشای عشق‌های نیمه تمام را در فهرست کارهایتان قرار دهید.

سریال عشق های نیمه تمام – Yarım Kalan Aşklar

سریال زندگی جدید – Yeni Hayat

اگر دنبال یک فیلم اکشن و عاشقانه ترکی می‌گردید، این گزینه مناسب شماست. در فیلم زندگی جدید، داستان زندگی آدام را دنبال می‌کنیم که یک سرباز عضو نیروهای ویژه ترکیه است که عاشق کارش است اما طی یک مأموریت صدمه شدیدی می‌بیند و به همین دلیل مجبور می‌شود ارتش را ترک کند. پس از جست‌جوهای فراوان، او به‌عنوان بادیگارد استخدام می‌شود. اما آشنایی‌اش با یاسمین، کم‌کم زندگی‌اش را دگرگون می‌کند. این سریال ترکی به دلیل داستان جالب و همچنین حضور سرکان چای‌اوغلو، از سریال‌های ترکیه‌ای محبوب به شمار می‌آید.

سریال زندگی جدید – Yeni Hayat

سریال ترکی مرا بشنو – Duy Beni ؛ از سریال های ترکی عاشقانه ۲۰۲۲

نام سریال مرا بشنو در میان اسم سریال های ترکی عاشقانه 2022 به چشم می‌خورد. این سریال که در فضای یک دبیرستان روایت می‌شود،‌ یک درام عاشقانه و از جدیدترین سریال های عاشقانه ترکی است. در این سریال، سه دانش‌آموز از خانواده‌هایی معمولی و نسبتا کم‌درآمد را دنبال می‌کنیم که با کمک بورسیه تحصیلی، در یکی از بهترین مدرسه‌های شهر که مختص فرزندان خانواده‌های پولدار است شروع به تحصیل می‌کنند. اما درس خواندن در این مدرسه به آن سادگی‌ها که آن‌ها فکر می‌کردند نیست. این سه دانش‌آموز باید تمام تلاششان را بکنند تا بتوانند در این مدرسه دوام بیاورند. در این میان موضوعاتی مشابه سایر سریال‌های دبیرستانی، مانند عشق، خشونت و… را نیز مشاهده می‌کنیم. سریال ترکی عاشقانه 2022 مرا بشنو، از بهترین سریال های عاشقانه ترکی است و تماشای آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سریال ترکی مرا بشنو – Duy Beni ؛ از سریال های ترکی عاشقانه ۲۰۲۲

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای

بازیگر انلاین

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر آنلاین | بازیگرآنلاین دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا