اخبار بازیگرانسریال خارجی

همه چیز درباره ی سریال نام من فرح با بازی دمت اوزدمیر در نقش یک ایرانی

سریال ترکی نام من فرح یکی از سریال‌های جدید و درحال پخش کشور ترکیه است که به کارگردانی رجای کاراگوز ساخته شده است.این سریال برگرفته از سریال تلویزیونی ساخت آرژانتین به نام La chica que limpia ساخت سال 2017 است. در این مطلب، خبرهای مربوط به سریال ترکی نام من فرح و همین‌طور اطلاعاتی را که تاکنون از حاشیه و اصل سریال ترکی نام من فرح منتشر شده می‌خوانید.

کارگردان سریال ترکی نام من فرح چه کسی است؟

سازنده سریال ترکی نام من فرح رجای کاراگوز است.

سریال ترکی نام من فرح کی میاد؟

سریال ترکی نام من فرح از تاریخ 1 مارس 2023 (10 اسفند 1401) از شبکه FOX بر روی آنتن رفت.

موضوع سریال ترکی نام من فرح چیست؟

فرح (دمت اوزدمیر) یک زن ۲۸ ساله ایرانی است. ۶ سال پیش در حالی که از ایران به فرانسه فرار می کرد، مجبور شد در استانبول توقف کند زیرا متوجه شد باردار است. او به عنوان یک فراری شروع به زندگی در اینجا می کند. همچنین پسرش کریمشاه (راستین پاک نهاد) به بیماری نادری مبتلاست.فرح تلاش میکند تا زندگی پسرش را نجات دهد. او به طور ناگهانی شاهد یک قتل می شود. این اتفاق زندگی فرح و پسرش را دستخوش اتفاقات بسیاری میکند و او را در بین مافیاهای خطرناک قرار میدهد.

بازیگران نقش اصلی سریال ترکی نام من فرح چه کسانی هستند؟

دمت اوزدمیر (فرح ارشادی) و انگین آکیورک (طاهیر لکه‌سیز) از بازیگران نقش اصلی سریال ترکی نام من فرح هستند.

مشخصات سریال ترکی نام من فرح

نام سریالنام من فرح
کارگردانرجای کاراگوز
فیلمنامه نویسدنیز دارگی (Deniz Dargı)، دنیز گورگچ (Cem Görgeç) و جنک بوغاتور (Cenk Boğatur)
ژانردرام، جنایی و مهیج
زمان پخشچهارشنبه‌ها ساعت 20:30
شبکه پخششبکه FOX
شمار قسمت‌ها
 نامشخص
علی انصاریان درگذشت + واکنش بازیگران

معرفی سریال نام من فرح

عوامل سریال نام من فرح

کارگردانرجای کاراگوز
نویسندهدنیز درگی، جم کورگهچ، جنک بوغاتور
تهیه کنندهسانر آیار

لیست بازیگران سریال نام من فرح

 • انگین آکیورک – طاهیر لکه‌سیز
 • دمت اوزدمیر – فرح ارشادی
 • فیرات تانیش – محمت کوشانر
 • سنان كارا – ورا آکینجی
 • لاله باشار – پریهان کوشانر
 • اوکتای چابوک – کان آکینجی
 • مرت دوگان – بکیر
 • دریا پینار آک – گونول کوشانر
 • کمال بوراک آلپر – ایلیاس
 • راستین پاکنهاد -کریمشاه
 • علی سورملی – اورهان کوسانر
 • مصطفی آوکیران – علی گالیپ آکینجی
 • آلپر توردی – حمزه

معرفی سریال ترکی نام من فرح

سریال اسم من فرح یکی از سریال‌های جدید کشور ترکیه محسوب می‌شود که این روزها بین مخاطبان طرفدار پیدا کرده است.کشور ایران در جهان به طور معمول بیشتر از لحاظ سیاسی و موقعیت منطقه دیده می‌شود و در چند فیلم‌ و سریال غیرایرانی نیز به ایران یا افراد ایرانی اشاره شده است. ظاهرا کشور ترکیه نیز پس از همکاری در فیلم سینمایی مست عشق با ایرانیان، به سراغ ساختن یک سریال با شخصیتی اهل ایران رفته است.

داستان سریال ترکی نام من فرح

این اثر از سریال آرژانتینی خانم نظافتچی (La Chica Que Limpia) اقتباس شده است. در خلاصه سریال ترکی اسم من فرح می‌خوانیم که فرح ارشادی زنی ایرانی و 28 ساله است که در طی فرارش از ایران به فرانسه،‌ مجبور می‌شود در استانبول ساکن شود. او می‌فهمد باردار است و پسرش کریمشاه را نیز در استانبول وضع حمل می‌کند. اما فرزند فرح از بدو تولد به بیماری ای نادر مبتلاست و او مجبور است با کارهای نظافتی خرج خودش و فرزندش را دربیاورد تا روزی به فرانسه برود.

ماجرای توبیخ پیمان طالبی مجری برنامه طبیب چه بود؟

اما در یکی از شب‌ها فرح شاهد یک قتل می‌شود که مقتول یک پلیس مخفی بوده و قتل کار مافیاست. حال از طرفی مافیا طاهر لکسیز، مردی تنها و بی‌کس، را برای قتل فرح می‌فرستد. همچنین زن از سمت پلیس نیز تحت فشار قرار می‌گیرد. حال عاقبت او چه می‌شود؟

داستان سریال ترکی نام من فرح

زمان پخش و ژانر سریال ترکی نام من فرح

ژانر سریال نام من فرح درام، جنایی و مهیج است. این سریال از تاریخ 1 مارس 2023 (10 اسفند 1401) از شبکه FOX بر روی آنتن رفت. ساعت پخش سریال ترکی اسم من فرح چهارشنبه‌ها ساعت 20:30 است.

تعداد قسمت های سریال ترکی نام من فرح

تعداد قسمت های سریال نام من فرح است، تاکنون 12 قسمت حدودا 140 دقیقه‌ ای بوده است.

فصل اول (۲۰۲۳)

بخشنام بخشکارگردانفیلمنامه‌نویستاریخ انتشاررتبه بندی (جمع)سفارش (جمع)رتبه بندی (اتحادیه اروپا)سفارش (اتحادیه اروپا)رتبه بندی (ABC1)سفارش(ABC1)
قسمت اولماهی سیاه کوچولورجایی کاراگوزدنیز دارگی، جم گورگچ،
جنک بوئاتور
۱۰ اسفند ۱۴۰۱۳.۹۴۷۴.۵۱۳۴.۳۷۵
قسمت دومبره سفید۱۷ اسفند ۱۴۰۱۴.۴۹۵۵.۰۰۲۵.۷۸۳
قسمت سومبره سیاه۲۴اسفند ۱۴۰۱
قسمت چهارمشاه کوچک
قسمت پنجمهر پرنده به شیوهٔ خودش می‌پرد
قسمت ششمدو گربهٔ لجباز
قسمت هفتمدزد شکلات
قسمت هشتمفرح لکه‌سیز
قسمت نهمشاید یک روز
قسمت دهمترا در خودم پنهان کردم

پوستر سریال ترکی نام من فرح

پوستر سریال ترکی نام من فرح

تیزر سریال ترکی نام من فرح

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نام من فرح

در ادامه به معرفی بازیگران این سریال می‌پردازیم. سریال Adım Farah دو بازیگر نقش اصلی دارد که بار روایت داستان بر دوش آنهاست و چند شخصیت کلیدی دیگر نیز در جریان این مجموعه تلویزیونی مشاهده می‌کنیم.

چرا شقایق نوروزی کشف حجاب کرد؟

دمت اوزدمیر در نقش فرح ارشادی

دمت اوزدمیر (Demet Özdemir) بازیگر ترکیه ای در 26 فوریه 1992 (7 اسفند 1370) به دنیا آمد. او بازیگری را از سال 2013 با سریال بهت یک رازی می‌گم (Sana Bir Sır Vereceğim) و در سینما با فیلم روی قولت بمان (Tut Sözünü) شروع کرد. اوزدمیر با سریال سعید و شورا (Kurt Seyit ve Şura) به شهرت رسید و در آثار مطرحی همچون بوی توت فرنگی (Çilek Kokusu)، شماره ۳۰۹ (No: 309)، پرنده سحرخیز (Erkenci Kuş) و خانه تو سرنوشت توست (Doğduğun Ev Kaderindir) به ایفای نقش پرداخته است. دمت اوزدمیر در سریال ترکی اسم من فرح نقش اصلی را ایفا می‌کند.

دمت اوزدمیر در نقش فرح ارشادی

انگین آکیورک نقش طاهر لکسیز

انگین آکیورک (Engin Akyürek) هنرپیشه اهل ترکیه متولد 12 اکتبر 1981 (20 مهر 1360) است‌. او با سریال داماد خارجی (Yabancı Damat) وارد دنیای بازیگری شد و دو سال بعد با فیلم سرنوشت (Kader) وارد سینما شد. از سریال‌های معروف انگین آکیورک باید به عشق پول سیاه (Kara Para Aşk)، دختر سفیر (Sefirin Kızı) و محکوم (Mahkum) اشاره کنیم‌. آکیورک در سریال Adım Farah نقش اصلی دارد.

انگین آکیورک ور نقش طاهر لکسیز

فیرات تانیش در نقش مهمت کوشانر

نوری فیرات تانیش (Nuri Fırat Tanış) بازیگر اهل ترکیه در 5 مه 1975 (15 اردیبهشت 1354) به دنیا آمد. او بازیگری را از 2001 با سریال یدی تپه استانبول (Yeditepe Istanbul) شروع کرد. از آثار شاخص فیرات تانیش باید به سریال‌های جزئیات کامل شیطان (Şeytan Ayrıntıda Gizlidir)، عشق تبعیدشده (Aşka Sürgün)، خانواده پرجمعیت (Geniş Aile)، کلوپ (Kulüp) و درخت زیتون (Zeytin Ağacı) اشاره کنیم. تانیش بازیگر کلیدی سریال اسم من فرح است.

مصاحبه با سیامک انصاری و همسرش و دلیل جدایی آنها

فیرات تانیش در نقش مهمت کوشانر

سنان کارا در نقش ورا آکینجی

سنان کارا (Senan Kara) بازیگر اهل ترکیه متولد 9 اوت 1978 (18 مرداد 1378) است. او بازیگری را از سال 2000 و سریال یک آینه در اداره پلیس (Karakolda Ayna Var) شروع کرد. این هنرپیشه سابقه زیادی در تئاتر دارد و از سریال‌های شاخص او می‌توانیم به وطنم تویی (Vatanım Sensin)، کلاغ (Kuzgun)، خانه تو سرنوشت توست و موهبت (Atiye) اشاره کنیم.

سنان کارا در نقش ورا آکینجی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بازیگر انلاین

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر آنلاین | بازیگرآنلاین دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا