اخبار حاشیه بازیگران

عشق جدید صبا راد که از آن سیر نمیشود

صبا راد مجری جنجالی سینما و تلوزیون بوده است که مدتی از ایران رفت او در اینستاگرام حسابی حاشیه ساز بوده است در ادامه تصویر استوری جدید صبا راد از کتونی های مورد علاقه اش را می بینید .

عشق جدید صبا راد که از آن سیر نمیشود

عشق جدید صبا راد که از آن سیر نمیشود

عشق جدید صبا راد که از آن سیر نمیشود

آیا میدانستید صبا راد قبل از مانی رهنما ازدواج کرده بود ؟

آیا میدانستید صبا راد قبل از مانی رهنما ازدواج کرده بود ؟صبا راد مجری معروف و سرشناس برنامه به خانه برمی گردیم در سن 32 سالگی برای بار اول با مرتضی علی آبادی مجری معروف ازدواج کرد که این زندگی مشترک فقط سه سال طول کشید.

صبا راد (فاطمه راد) متولد 30/8/59 ، مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» است و یک روز در میان در مقابل بینندگان شبکه تهران ظاهر می شود. او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است .او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.
صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.
عشق جدید صبا راد که از آن سیر نمیشود

ازدواج با مرتضی علی آبادی

مرتضی علی آبادی علاوه بر بازیگری و مجری گری مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز میباشد.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
عکس لو رفته از عروسی زهره حمیدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا