اخبار بازیگرانبازیگران ایرانیبازیگران مردبیوگرافی بازیگران

ماجرای توهین حمید گودرزی به لر زبان ها چه بود؟

در این بخش بیوگرافی حمید گودرزی بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. بیوگرافی حمید گودرزی از بازیگران مرد خوب و توانمند کشورمان که بیشتر او را با سریال مسافری از هند به یاد می آوریم ، به همراه اطلاعاتی از زندگی شخصی و هنری او با عکس های شخصی او و خانواده اش را میبینیم.امروز از 0 تا 100 با بیوگرافی حمید گودرزی آشنا میشویم. در ادامه با بازیگرآنلاین همراه باشید.

حمید گودرزی چند سال سن دارد؟

حمید گودرزی ۲ آذر ۱۳۵۶ است و ۴۴ سال سن دارد.

حمید گودرزی با کدام نقش به شهرت رسید؟

اوج شهرت حمید گودرزی با سریال مسافری از هند بود.

تحصیلات حمید گودرزی چقدر است؟

حمید گودرزی فارغ‌التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است.

حمید گودرزی فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

حمید گودرزی از سال 1378 تاکنون فعالیت میکند.

خلاصه بیوگرافی حمید گودرزی

نام اصلیحمید گودرزی
تاریخ تولد۲ آذر ۱۳۵۶ ‏(۴۴ سال)
محل تولدبروجرد
محل زندگیتهران
تحصیلاتفارغ‌التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران
پیشهبازیگر
سالهای فعالیت۱۳۷۸-اکنون
همسرماندانا دانشور (۱۳۸۳–۱۳۹۵)
قد175 سانتی متر

بیوگرافی حمید گودرزی

بیوگرافی حمید گودرزی

شاید بچه‌های متولد دهه هفتاد و هشتاد کمتر یادشان بیاید، اما او سال‌ها سوپراستار سینما بود. تهیه‌کننده‌ها و سردبیرهای نشریات عامه‌پسند برایش سر و دست می‌شکستند. تینیجرهایی که طرفدارش بودند را نگو. همان‌ها هم بودند که پای سریال‌هایش می‌نشستند و به تماشای فیلم‌هایش می‌رفتند تا یکی از سرداران گیشه باشد. پسر اغلب عاشق‌پیشه‌ای که لابد ذهن خیلی‌ها را به خود مشغول کرده بود. لابد کاراکتر جذاب و و عاطفی‌اش، مرد ایده‌آل خیلی از دختران جوان بود. این که چرا نخواست همچنان در اوج بماند، از آن سوال‌هایی است که احتمالا کسی برایش پاسخی ندارد. خودش می‌گوید دست روزگار. در ادامه بازیگرآنلاین را دنبال کنید تا نگاهی به بیوگرافی حمید گودرزی داشته باشیم.

زندگی کیسان دیباج بازیگر سریال از سرنوشت؛ از خوانندگی تا بازیگری

در بیوگرافی حمید گودرزی آمده است:وی متولد 2 آذر 1356 در بروجرد ، بازیگر و مجری تلویزیون است.

کودکی حمید گودرزی
کودکی حمید گودرزی
کودکی حمید گودرزی
کودکی حمید گودرزی

در بیوگرافی حمید گودرزی لازم به ذکر است: فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد تهران می باشد که تابحال سه بار عاشق شده و دو بار ازدواج کرده که یکی از آنها به طلاق ختم شده است

قد حمید گودرزی

در بیوگرافی حمید گودرزی جالب است بدانید قد او 175 سانتی متر است.

بیوگرافی خانواده حمید گودرزی

در بیوگرافی حمید گودرزی درباره ی خانواده اش آمده است: در یک خانواده چهار نفری بدنیا آمده و تنها یک خواهر دارد که گرافیک خوانده ولی عشق وکالت دارد. اصالتا لر می باشد و پدرش تاجر بوده و با مادرش شیرین بشارتی که خانه دار است 14 سال اختلاف سنی دارد.

حمید گودرزی و همسر سابق و خواهرش
حمید گودرزی و همسر سابق و خواهرش

هم پدر و هم مادرش با بازیگر شدن او مخالف بودند.

به خاطر بازی در سریال کمکم کن مدتی دچار افسردگی شد. هیچکس در دنیا مادرش نمیشود.

حمید گودرزی و مادرش
حمید گودرزی و مادرش
حمید گودرزی و پدرش
حمید گودرزی و پدرش

ازدواج و وضعیت تاهل حمید گودرزی

بیشترین جستجوها در بیوگرافی حمید گودرزی درباره همسر ایشان است که شما عزیزان میخواهید بدانید همسر ایشان کیست.

حمید گودرزی در 20 شهریور 1383 با دختری بنام ماندانا دانشور ازدواج کرد

حمید گودرزی:سال 82 در ساختمانی در میدان آرژانتین همسایه بودیم.آشنایی ما از آنجا شروع شد.من آن زمان دانشجوی رشته کارگردانی بودم.
ماندانا دانشور:و من ماندانا 16 ساله,محصل بودم.
حمید گودرزی:این آشنایی ادامه پیدا کرد و با پیشنهاد ازدواج من,مخالفت های اولیه خانواده همسرم شروع شد چون آنها در آمریکا ساکن بودند.
و با شغل شما هم مشکل داشتند؟
حمید گودرزی:تا حدی بله و مساله دیگر این بود که سطح اقتصادی خانواده همسرم,از خانواده من بالاتر بود.
ماندانا دانشور:البته فکر می کنم بیشتر به این دلیل بود که آن زمان 16 سال داشتم و نظر پدرم این بود که من هم باید همراه آنها به آمریکا بروم.
حمید گودرزی:تا آن زمان قصد ازدواج نداشتم اما با خودم گفتم اگر قصد ازدواج داری,تا آخر این مشکل جلو برو اما این مخالفت ها به سال نکشید و با پا فشاری کردن ما,با هم ازدواج کردیم.پدر ماندانا به من پیشنهاد داد که به آمریکا بروم اما من دوست نداشتم برای زندگی جایی غیر از ایران باشم چون شغل من داشت در ایران شکل می گرفت.
ماندانا دانشور:بله و آن موقع با پخش سریال مسافری از هند شهرت حمید شکل گرفت.
حمید گودرزی:بله.تا امروز خدا را برای تمام نعمت هایی که به من داده شاکر هستم و رمز موفقیت همانا تشکر کردن از خداوند است که اگر برای کوچکترین دارایی ات او را شکر کنی,لحظه به لحظه به احساس خوشبختی نزدیک تر می شوی.خوشبختی من و همسرم در زندگی کامل است.
حمید گودرزی در کنار همسرش
حمید گودرزی در کنار همسرش

علت طلاق حمید گودرزی

این زوج سال 1395 بعد از 12 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند

گریه هواداران محمدرضا گلزار برای نداشتنش

ماجرای طلاق هنرمند معروف حمید گودرزی که توسط خود ایشان رسانه ای شد. صبح روز ۲۱ تیرماه ۱۳۹۵ نامه ای با عنوان همسر حمید گودرزی در رسانه های رسمی و غیررسمی ایران منتشر شد. که در متن آن، ماندانا دانشور همسر حمید گودرزی جملات عجیبی درباره جدایی اش از حمید گودرزی و اینکه بعد از بازگشت به ایران دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه خواهد کرد به کار برده بود.

حمید گودرزی در صفحه خود اعلام کرده دلیل طلاق حمید گودرزی از همسرش، فشار ماندانا دانشور برای خروج از کشور بوده و خروج همسر حمید گودرزی از ایران دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش اعلام شده است.

ماندانا دانشور در واکنش به این حرف حمید گودرزی در نامه ای که ارسال کرده است در خصوص اتفاقات میان وی و حمید گودرزی نوشت : بعنوان دفاع از شراف زن ایران باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده، که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند.

ناگفته های زندگی فرهاد قائمیان بازیگری که عاشق و خادم اهل‌بیت(ع) است

بدانید به من و روح من چه کذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود ! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.

نامه ماندانا دانشور
نامه ماندانا دانشور

دوبار عاشق شدم

تابحال 2 بار عاشق شدم و در دومین بار که عاشق شدم ازدواج کردم اما بنظرم گاهی زیاده خواهی و طمع باعث می شود عاشقیت کمرنگ و به جدایی منجر شود

ازدواج دوم حمید گودرزی

آرش ظلی پور در این بخش از برنامه درباره ازدواج مجدد حمید گودرزی پرسید و او گفت : اگر خبری شد حتما اعلام میکنم ، تنهایی تنها برازنده خداست و برخلاف آن یکباری که در برنامه شما گفتم ازدواج مجدد نمیکنم ، تصمیمم دوباره عوض شده است و به زودی این خبر را اعلام میکنم …

حمید گودرزی ادامه داد : تنهایی واقعا سخت است و تنهایی فقط برازنده خداست و آرش ظلی پور هم در تکمیل این صحبت حمید گودرزی گفت : من هم ازدواج کرده ام و از زندگی و ازدواج خیلی راضی هستم و خداروشکر میکنم و به توصیه میکنم حتما این کار را انجام بدهی .

مژگان ترانه با انتشار این عکس ازدواج دوم حمید گودرزی را تایید کرد و نوشت : با حمید گودرزی و همسرشون در جشن حافظ .  ایشان از چهره های هنری نیستند

مژگان ترانه در کنار حمید گودرزی و همسر دومش
مژگان ترانه در کنار حمید گودرزی و همسر دومش

علایق و حقایقی درباره حمید گودرزی

در ادامه بیوگرافی حمید گودرزی مروری میکنیم بر علایق و حقایقی درباره ی او.با ما همراه باشید.

عکس های دیده نشده از دوران بارداری بازیگران

حمید گودرزی از پاریس و تجارت تا علایقش

حمید گودرزی عاشق پاریس است به موبایل علاقه ی زیادی دارد و علاوه بر بازیگری تاجر فرش و شکلات هم هست و از شهرت و سوپر استار شدن متنفر می باشد!

آرامش را با دو عامل سلامتی و ثروت معنی می کند. پیانو و ساکسیفون را دوست دارد و به شدت علاقه به کادو دادن و کادو گرفتن دارد.

حمید گودرزی هنگام خرید به شدت اهل چانه زنی است و وقتی موفق میشه مثل این است که کار بزرگی انجام داده است.

تحصیلات حمید گودرزی از پزشکی تا هنر

می خواستم پزشک بشم و در کنکور تجربی هم شرکت کرده بودم اما یک روز فیلمی از مهدی هاشمی در جشنواره فجر دیدم که سیمرغ می گرفت

با دیدن آن فیلم بدجور شیفته او و حرفه بازیگری شدم به همین علت تغییر مسیر دادم و در کنکور هنر شرکت کردم

اعتقادات مذهبی حمید گودرزی

او می گوید که هیچ وقت نمازش قضا نمی شود و به خواندن نماز علاقه دارد. به نظر او انسان بدون دعا و معنویت به اتبذال کشیده خواهد شد.

توهین حمید گودرزی به لر زبان ها

آقای بازیگر سال 91 در مقابل سوال مجری تلویزیون که از او پرسید اهل کجایی ، گفت : فقط مسخره نکنید منو ها اما متاسفانه لر هستم !

این نوع ادبیات سخیف گودرزی موجی از انتقاد و اعتراض مردم غیور لر را در پی داشت که بعدا مجبور به عذرخواهی شد

حمید گودرزی در عرصه مدلینگ

حمید گودرزی از سال 1381 بعنوان مدل چرم مشهد وارد کارهای تبلیغاتی شد و همچنان با برندهای مختلفی بعنوان مدل همکاری داردفعالیت حمید گودرزی در عرصه مدلینگ

پشت پرده ازدواج دوم امین حیایی چه بود؟

ورزش تخصصی حمید گودرزی

اهل ورزش هستم ، در فوتبال گل کوچیک بسیار تبحر دار و در پینگ پنگ کسی حریفم نمی شود ، مدتی بدنسازی می رفتم و شنا و تیراندازی ام هم خوب است.

به شدت به تیم استقلال علاقه دارد.

حمله حمید گودرزی به نوید محمدزاده

امروزه یک سری آدم های کثیف با زیر پیراهن بازی می کنند و فقط فریاد می زنند و رگ گردنشان را باد می کنند ستاره هستند

امروز سینمای بی قهرمان مد شده و این خیلی بنظر برای سینمای ما بد است

ورود حمید گودرزی به کار اجرا

حمید گودرزی از سال 1397 با مسابقه پنج ستاره در قامت مجری به تلویزیون بازگشت و حالا جای پژمان بازغی در کودک شو را گرفته است

پژمان بازغی و حمید گودرزی
پژمان بازغی و حمید گودرزی

نقش منفی به من نمیاد

مردم و کارگردانان من را به سمتی سوق دادند که نقش منفی به من نمی آید و من هم مجبور شدم که سبک جوان عاشق پیشه ساده را بازی کنم

خودم هم خسته شدم ولی پیشنهادهایی که دارم همه در این فضاست

خیلی دشمن دارم

بنظرم می آید که خیلی دشمن دارم و شاید دلیلش اینست که خیلی با صراحت صحبت می کنم ولی ما کاری با کسی ندارم و همیشه فعالیت خود را می کنیم

شروع فعالیت هنری حمید گودرزی

سال 1378 در 22 سالگی از تئاتر های دانشجویی شروع کرد و بصورت حرفه ای در اولین و آخرین تئاتر زندگی اش در نمایشی بنام کشتی اسپرانزا بازی کرد

حمید گودرزی در جلوی دوربین

اولین بار در یک نقش کوتاه با فیلم سهراب به کارگردانی سعید سهیلی در سال 1378 جلوی دوربین رفت و در همین سال با سریال دانی و من وارد قاب تلویزیون شد

ماجرای آشنایی و ازدواج برزو ارجمند و همسرش
حمید گودرزی و ابراهیم آبادی و پرستو گلستانی در «دانی و من»
حمید گودرزی و ابراهیم آبادی و پرستو گلستانی در «دانی و من»

فیلم سهراب به کارگردانی و نویسندگی سعید سهیلی، تهیه کنندگی مرتضی شایسته ساخته سال 1378 است. سهراب و ترانه که یکدیگر را دوست دارند به دلیل مخالفت والدین، هر کدام به تنهایی تصمیم به خودکشی می گیرند. سهراب از مرگ نجات پیدا می کند و زمانی که درمی یابد ترانه اقدام به خودکشی نکرده و…

شهرت حمید گودرزی

او در سال 1381 وقتی 25 ساله بود با نقش فرزاد در سریال مسافری از هند به همراه شیلا خداداد ، بهنوش طباطبایی و الهام حمیدی به شدت به شهرت رسید

حمید گودرزی در مسافری از هند
حمید گودرزی در مسافری از هند

حمید گودرزی پس از ازبازی در فیلم های پسران مهتاب و بازنده، در سال 1384 در دو فیلم قتل آنلاین و چپ دست به ایفای نقش پرداخت.

حمید گودرزی در فیلم بازنده
حمید گودرزی در فیلم بازنده

قتل آنلاین فیلمی به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی کمال الدین طباطبایی و نویسندگی نادر وحید ساخته سال 1384 است. قتل آنلاین یک فیلم جنایی با درون مایه وحشت است که حمید گودرزی در آن خوش درخشید. فیلم قتل آنلاین در بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش مسابقه سینمای ایران و مسابقه فیلم های اول و دوم شرکت داشته است.

حمید گودرزی در فیلم قتل آنلاین
حمید گودرزی در فیلم قتل آنلاین

فیلم چپ دست به کارگردانی آرش معیریان، نویسندگی بهمن معتمدیان و تهیه کنندگی منوچهر زبردست و داریوش بابائیان ساخته سال 1384 است. داستان فیلم در مورد فراموشی دختری که مشکلات عدیده ای را به وجود می آورد.

حمید گودرزی در فیلم چپ دست
حمید گودرزی در فیلم چپ دست
علت انصراف حمید گودرزی از بازی در ستایش 3

حمید گودرزی درباره انصراف از سریال ستایش 3 گفت : به دلیل اینکه من مشغول بازی در سریال دلدادگان هستم و میترسیدم تداخل داشته باشد با سریال ستایش و دلیل دیگر تداخل در گریم ها و خستگی من از بازی در فیلم قبلی بود و الان هم پشیمونم از انصراف از این سریال.

بیوگرافی اویکو کارایل بازیگر معروف به مگان فاکس ترکیه

دلدادگان که با نام پاهای بی‌قرار نیز شناخته می‌شود،یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی است.

حمید گودرزی در نقش عاشق و همسر فرزانه، ساواکی و قاچاقچی مواد مخدر هنرنمایی کرده است.

عاشق و همسر فرزانه، ساواکی، قاچاقچی مواد مخدر
عاشق و همسر فرزانه، ساواکی، قاچاقچی مواد مخدر

لیست آثار هنری حمید گودرزی

در ادامه بیوگرافی حمید گودرزی بازیگر دلدادگان باید بگوییم در جدول‌های جداگانه می‌توانید فهرست آثاری که او در آنها به هنرنمایی پرداخته است را مشاهده کنید.

آثار سینمایی حمید گودرزی

 
سال تولیدنام فیلمکارگرداننقش
۱۳۹۷سلام علیکم حاج آقاحسین تبریزی
۱۳۹۵نیوکاسلمحسن قصابیانفرید
۱۳۹۳ایران برگرمسعود جعفری جوزانیسهراب
۱۳۹۳روباهبهروز افخمی
۱۳۸۹دزدان خیابان جردنوحید اسلامی
۱۳۸۹زن‌ها شگفت انگیزندمهرداد فریدافشین
۱۳۸۸داماد خجالتیآرش معیریان
۱۳۸۸خیابان بیست و چهارمسعید اسدی
۱۳۸۷کیش و ماتجمشید حیدریبهروز
۱۳۸۷انعکاسرضا کریمیسینا
۱۳۸۶تلافیسعید اسدیحمید
۱۳۸۶قرنطینهمنوچهر هادیسهیل
۱۳۸۶مجنون لیلیقاسم جعفریبهروز
۱۳۸۵بی وفااصغر نعیمیرامین
۱۳۸۵گناه منمهرشاد کارخانی
۱۳۸۴چپ دستآرش معیریانسامی
۱۳۸۴قتل آنلاینمسعود آب‌پرورشهاب
۱۳۸۳بازندهقاسم جعفریحمید
۱۳۸۱پسران مهتابمهدی ودادی
۱۳۷۸سهرابسعید سهیلی
حمید گودرزی در کیش و مات
حمید گودرزی در کیش و مات
حمید گودرزی در قرنطینه
حمید گودرزی در قرنطینه
حمید گودرزی در زن ها شگفت انگیزند(ما سه نفر)
حمید گودرزی در زن ها شگفت انگیزند(ما سه نفر)
حمید گودرزی در خیابان بیست و چهارم
حمید گودرزی در خیابان بیست و چهارم
حمید گودرزی و فریبا متخصص در فیلم ایران برگر
حمید گودرزی و فریبا متخصص در فیلم ایران برگر
حمید گودرزی در انعکاس
حمید گودرزی در انعکاس
حمید گودرزی ، شهاب حسینی و کامبیز دیرباز در تب سرد
حمید گودرزی ، شهاب حسینی و کامبیز دیرباز در تب سرد
حمید گودرزی در سلام علیکم حاج آقا
حمید گودرزی در سلام علیکم حاج آقا
حمید گودرزی در مجنون لیلی
حمید گودرزی در مجنون لیلی
حمید گودرزی و الناز شاکردوست در فیلم بی وفا
حمید گودرزی و الناز شاکردوست در فیلم بی وفا

سریال‌های حمید گودرزی

سال تولیدنام مجموعهنقشکارگردانشبکهپخشتوضیحات
١٣٩٩روزهای ابدینفیسیجواد شمقدری١١٣٩٩
۱۳۹٨بر سر دو راهیحامد ظروفچیبهرنگ توفیقی۲۱۳۹۸
۱۳۹۷خط تماسجواد شمقدری۱۱۳۹۷
۱۳۹۷دلدادگاننادر سلیمانپور (فصل دوم)منوچهر هادی۳۱۳۹۷
۱۳۹۶هاتفدانیالداریوش یاری۱۱۳۹۶
۱۳۹۵گشت ویژهسروان حمید بشارتیمهدی رحمانی۱۱۳۹۵
۱۳۹۲بچه‌های نسبتاً بدطاهاسیروس مقدم۱۱۳۹۲
۱۳۹۱زمانهبهزاد فروزانفرحسن فتحی۳۱۳۹۱
۱۳۸۹قلب یخی (فصل اول)فرزاد جهان آراییمحمدحسین لطیفیتصویر دنیای هنر۱۳۸۹نخستین سریال ویژه

شبکه نمایش خانگی در ایران

۱۳۸۸پنجمین خورشیدمحسن یزدانیعلیرضا افخمی۳رمضان ۱۳۸۸
۱۳۸۳کمکم کنسروش کرامتیقاسم جعفری۲رمضان ۱۳۸۳
۱۳۸۳تب سردحامد سعیدیعلیرضا افخمی۳۱۳۸۳
۱۳۸۱مسافری از هندفرزاد نادریقاسم جعفری۳۱۳۸۲
۱۳۸۰دیوار شیشه ایمهدی صباغ‌زاده۲۱۳۸۰
۱۳۷۸دانی و منسعیدعلی عبدالعلی‌زادهشبکه تهران۱۳۷۸سریال کودکانه
حمید گودرزی و آیدا فقیه زاده در سریال زمانه
حمید گودرزی و آیدا فقیه زاده در سریال زمانه
حمید گودرزی و زهرا امیرابراهیمی در سریال کمکم کن
حمید گودرزی و زهرا امیرابراهیمی در سریال کمکم کن

حمید گودرزی در عرصه اجرا

سالنام برنامهشبکه
۱۳۹۷–۹۸پنج ستارهشبکه پنج سیما
۱۳۹۷۱۳ شمالیشبکه نمایش خانگی
۱۳۹۷بهارجان (ویژه تحویل سال)شبکه پنج سیما
۱۳۹۹کودک شوشبکه نسیم

حمید گودرزی در عرصه موسیقی

پاییز برگشنه تیتراژ برنامه من و شما ۲۶ مهر ۱۳۹۶

صفحه اینستاگرام حمید گودرزی

حمید گودرزی ، از سلبریتی های فعال در اینستاگرام بوده و ظرف چند سال اخیر 77 پست به اشتراک گذاشته که بررسی اینستاگرامش، در واقع مروری است بر بیوگرافی حمید گودرزی و فعالیت هنری ایشان در عرصه سینما و تلویزیون. لذا برای آشنایی با سبک زندگی دیجیتالی حمید گودرزی و پشت صحنه فیلم ها و سریال هایی که ایشان در آن نقش آفرینی کرده است و بیوگرافی حمید گودرزی ، به اینستاگرامش مراجعه کنید. آدرس اینستاگرام حمید گودرزی @amir_hrostami میباشد و 1میلیون و 100 هزار دنبال کننده دارد.

صفحه اینستاگرام حمید گودرزی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بازیگر انلاین

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر آنلاین | بازیگرآنلاین دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا